Mesafeli Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

 

 

www.yeniotoparca.com alışveriş sitesine hoş geldiniz.

Lütfen www.yeniotoparca.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

 

GENEL

www.yeniotoparca.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. www.yeniotoparca.com, sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.

 

SİTE İÇERİĞİ

Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) www.yeniotoparca.com fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.

 

KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI

Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla www.yeniotoparca.com'a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler kullanıcılarımızın mülkiyetindedir. Böyle bir durumda 3.şahıslar bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. www.yeniotoparca.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, tacizkar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur. www.yeniotoparca.com demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

 

www.yeniotoparca.com SİZİNLE OLAN İRTİBATI

wwww.yeniotoparca.com size sitedeki değişiklik veya eklemeleri, ürün ve hizmetlerini veya Uygun bulduğu her hangi başka bir konuyu bildirmek için elektronik posta yollamasını şimdiden kabul etmektesiniz.

 

ÜRÜN BİLGİSİ

Bazı www.yeniotoparca.com ürünleri fiziksel mağazalarda da satılabilir. Bazı durumlarda ise www.yeniotoparca.com da yer alan ürünler fiziksel mağazalarda bulunmayabilir. Sitede yer alan tüm fiyatlar Türk Lirası cinsinden olup sadece Türkiye ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için geçerlidir.

 

RENKLER

Sitemizde yer alan ürünlerinizin renklerinin mümkün olan en etkin şekilde görülebilmesi için tüm çalışmalar Büyük dikkatle yapılmıştır. Bununla birlikte kullandığınız monitörden dolayı renklerde farklılıklar oluşabilir.

 

DİĞER WEB SİTELERİNE LİNKLER VE HİZMETLER

Bu sitede yer alan dış hizmet ve kaynaklara yönlendirilmiş ve içeriği www.yeniotoparca.com tarafından kontrol edilmeyen linklerin sorumluluğu sadece ve tamamen bu hizmet ve kaynaklarin sahiplerine aittir.

 

FERAGAT

Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan www.yeniotoparca.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. Zaman zaman sitede yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir.sitemiz bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun ortaya çıkaracağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer www.yeniotoparca.com sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız iade şartları dahilinde ürünü iade edebilirsiniz. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.

 

TAZMİNAT

Bu sitenin kullanımından dolayı hic bir sekilde ganodeva pazarlamayı her hangi bir yasal talep, iddia, bedel, hasar veya avukat giderleri de dahil harcamalardan mesul tutmayacağınızı şimdiden kabul etmektesiniz.

 

MUHTELİF

Baska bir sekilde belirtilmediği sürece www.yeniotoparca.com  ürünleri sadece Türkiye Cumhuriyet’i ve KKTC’de satılmaktadır ve ürün sorumlulukları tedarikçi firmalara aittir. Bu site ganodeva ekibi tarafından , Türkiye’de kontrol edilmekte ve yönetilmektedir. Bu Sözleşme’den kaynaklanan tüm uyuşmazlıklar ile Sözleşme’den dönme ve tazminata ilişkin talepler hususunda TC İstanbul/ Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri münhasıran yetkilidir.

 

FESİH

Bu sözleşme siz veya www.yeniotoparca.com tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. www.yeniotoparca.com istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız.

 

www.yeniotoparca.com dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan (deneme amaçlı kullanılabilir ancak orjinalliği bozulmamalıdır) tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firma yetkililerine'e ulaştığı andan itibaren onbeş (15) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.

firma , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

 

ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

www.yeniotoparca.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.

Sitemizde birbirinden çok farklı ürünler yer almaktadır. Bu yüzden ürünü satın alırken iade şartlarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

Orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla paketin üzerine iade yazmayı unutmayınız. Ayrıca müşteri hizmetlerimize info@yeniotoparca.com a yollayacağınız e-posta veya 0212 429 56 35 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden iade işleminiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0212 429 56 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

Çağrı Merkezi Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 0212 429 56 35 nolu telefondan hizmet vermektedir. Ancak iade etmek için detaylı bilgi Müşteri Temsilcileri tarafından verilmektedir. Müşteri hizmetleri hafta içi 10:00 – 18:00 arasında 0212 429 56 35 nolu telefondan hizmet vermektedir.

 

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDERİM

Siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verildiği için mesai saatleri içerisinde iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak iptal edebilirsiniz. Eğer ki siparişiniz kargoya verilmişse müşteri temsilcimiz ile telefonda irtibat kurarak iptal edebilirsiniz.

 

www.yeniotoparca.com - Kalite Hesaplı Ve Ucuz Parcanın Adresi

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

ORİJİNAL & EŞDEĞER ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Birlik Mah 796 Sok No 27 Day 3 ESENLER \ İSTANBUL

02124295635
info@yeniotoparca.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.